zaproszenie


W ten wyjątkowy weekend przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji.

Specjalnie dla rodziców i przyszłych rodziców rusza pierwsza edycja wyjątkowych Targów Oh!Baby! To świetna okazja, by poznać i wybrać najlepsze produkty dla Twojego Dziecka oraz kupić je w promocyjnych cenach. Podczas Targów czeka na odwiedzających wiele atrakcji, w tym między innymi:

kafelek

WARSZTATY
„BEZPIECZNY MALUCH”

czytaj więcej

kafelek

BADANIE USG 4D
DLA PRZYSZŁYCH RODZICÓW

czytaj więcej

kafelek

SZKOŁA
RODZENIA

czytaj więcej

WYJĄTKOWE PROMOCJE,
SUPER RABATY

czytaj więcej

MNÓSTWO NOWOŚCI,
WYJĄTKOWE PRODUKTY

 

PRODUKTY POLECANE
PRZEZ BLOGERKI

 

kafelek

KONKURSY
Z NAGRODAMI

 

kafelek

POMOC SPECJALISTÓW
W ZAKUPACH

 

kafelek

STOISKA PONAD
50 MAREK

czytaj więcej

Zobacz co dokładnie dla Ciebie przygotowaliśmy

Warsztaty Bezpieczny Maluch

Każdy mając Malucha w domu powinien mieć podstawową wiedzę z zakresu pierwszej pomocy. Dzięki warsztatom dowiesz się, jak zapewnić bezpieczeństwo swojemu Dziecku.

Warsztaty Bezpieczny Maluch prowadzone przez Ratownika Medycznego z Kampanii Bezpieczny Maluch, to warsztaty cieszące się dużą popularnością w całej Polsce. Rodzice bardzo cenią wiedzę przekazywaną podczas ich trwania.

Warsztaty realizowane są z ogromną pasją i dużym zaangażowaniem. Mają na celu edukację i zwiększenie świadomości dotyczącej bezpiecznego macierzyństwa oraz pomoc rodzicom w bezpiecznym i zdrowym rozwoju ich dziecka.

Warsztaty odbywać się będą w godzinach:

Piątek       5.10.2018* - 12:00-17:00 (na przemian z warsztatami szkoły rodzenia)
Sobota      6.10.2018 - 10:30, 12:00, 13:40, 16:10
Niedziela  7.10.2018 - 10:30, 12:00, 13:40, 16:10

*Zajęcia prowadzone na przemian z Warsztatami Szkoły Rodzenia. W przypadku przedłużenia czasu trwania poprzednich zajęć godziny rozpoczęcia moga się przesunąć.

Badanie USG 4D

Okres ciąży to wyjątkowy moment oczekiwania na narodziny Maluszka. Warto mieć piękną pamiątkę z tego czasu. Z pewnością jedną z nich może być USG 4D.

USG 4D to USG badanie trójwymiarowe w czasie rzeczywistym, które umożliwia przyszłym rodzicom obserwowanie dziecka, jego położenia w łonie matki i jego reakcji, w konkretnym momencie. Podczas badania USG 4D na ekranie komputera będziesz mogła oglądać film z wnętrza swojego brzucha, widząc, co w danej chwili robi Twój Maluszek.

Aby skorzystać z badania USG 4D trzeba dopełnić wszystkich warunków rejestracji zgodnie z informacjami podanymi na naszej stronie. Ilość miejsc limitowana, dlatego jeżeli chcesz skorzystać z tej wyjątkowej okazji

> Sprawdź już teraz szczegóły
> Regulamin

Badania wykona w sobotę 6 października 2018 lekarz ginekolog Piotr Augustyniak.

Godziny badań:
10:30, 11:00, 11:20, 11:40, 12:00, 12:20, 12:40, 13:00, 13:40, 14:00, 14:20, 14:40, 15:00, 15:20, 15:40, 16:00, 16:20, 16:40, 17:00, 17:40.

Przerwa w godzinach 13:20-13:40

Szkoła rodzenia

Podczas trwania Targów będziecie mieli wyjątkową okazję wysłuchać wykładów Pani Jolanty Marak-Ignaczak, która opowie o pierwszej kąpieli, karmieniu dziecka i pielęgnacji niemowląt.

Jolanta Marak-Ignaczak warszawską szkołę z wydziałem dla położnych ukończyła ponad 27 lat temu. Od 2001 roku pracuje w ZOZ Warszawa Ochota jako położna środowiskowo-rodzinna. W czodziennej pracy zajmuje się kobietami w ciąży, prowadząc indywidulaną edukację w ciąży, a także opiekuje się noworodkiem i jego mamą w okresie połogu. W 2017 roku otrzymała wyjątkowe wyróżnienie Położna na Medal.

Wykłady odbywać się będą w następujacych godzinach:

5 października 2018*
12:00-17:00 - 1. Jak prawidłowo karmić piersią? Pozycje i techniki karmienia. 2. Pielęgnacja niemowlaka, w tym Pierwsza kąpiel noworodka. Jak prawidłowo obcinać paznokcie, pielęgnacja pępka. Jakich kosmetyków używać dla niemowląt.

6 października 2018
11:10, 14:20 - Jak prawidłowo karmić piersią? Pozycje i techniki karmienia.

12:40, 17:00 - Pielęgnacja niemowlaka, w tym Pierwsza kąpiel noworodka. Jak prawidłowo obcinać paznokcie, pielęgnacja pępka. Jakich kosmetyków używać dla niemowląt.

7 października 2018
11:10, 14:20 - Jak prawidłowo karmić piersią? Pozycje i techniki karmienia.

12:40, 17:00 - Pielęgnacja niemowlaka, w tym Pierwsza kąpiel noworodka. Jak prawidłowo obcinać paznokcie, pielęgnacja pępka. Jakich kosmetyków używać dla niemowląt.

*Zajęcia prowadzone na przemian z Warsztatami Bezpieczny Maluch. W przypadku przedłużenia czasu trwania poprzednich zajęć godziny rozpoczęcia moga się przesunąć.

Super okazje cenowe!

Już wkrótce poznacie nasze promocje targowe, które będą obowiązywały 5, 6 i 7 października we wszystkich naszych trzech sklepach w Warszawie.

- Park Handlowy Targówek, ul. Malborska 45
- Centrum Krakowska, Aleja Krakowska 61 
- Centrum Towarowa, ul. Towarowa 22Sprawdź gazetkę

Stoiska ponad 50 marek

Targi Oh!Baby! to największe Targi zakupowe w Warszawie z tak ogromną ilością wystawców, którzy z pewnością nie zawiodą Waszych oczekiwań. Każdy z nich przygotował mnóstwo atrakcji.

Poznaj bliżej naszych wystawców

logo Maxi-Cosi to marka z wieloletnimi tradycjami. Aktywnie uczestniczy w inicjatywach związanych z poprawą bezpieczeństwa dzieci, w tym tworzeniu najnowszych regulacji i-Size.
Marka jest obecna na polskim rynku od ponad 25 lat. Przez ten czas dzięki niezawodności i funkcjonalności swoich produktów zjednała sobie rzesze rodziców, którzy jej zaufali.
logo Globalna marka, kóra zrodziła się w Amsterdamie. Zainspirowane prostymi liniami i pomysłowością Holenderskiego Designu produkty dziecięce Nuna są tak bezpieczne, proste i dopasowane, jak tylko tego potrzebujesz. Wózki, foteliki, leżaczki, nosidełka czy krzesełka do karmienia - jesteśmy dumni z tego, że robimy więcej za mniej.
logo Diono jest marką, która zrodziła sięw Seattle i uformowała się na Północn-Zachodnim Wybrzeżu Ameryki Pł. , gdzie różnica jest częścią codzienności, a przygoda spotyka się z wynalazkiem. z miłości do projektowania i prawdziwego zrozumienia dzisiejszych rodziców, stworzyła produkty: wózki, foteliki, akcesoria potrzebne w podróży, zaprojektowane zgodnie z potrzebami naszych klientów i w myśl nowoczesności.
logo Marka Baier oferuje trzy modele fotelików samochodowych w grupie 15-36 kg. Są to fotele zabezpieczające od około jednego metra - powyżej 3 roku życia do 150 cm wzrostu, czyli do momentu, w którym dziecko może być już zapinane tylko pasem samochodowym. Najbardziej zaawansowanym technicznie modelem jest Adefix SP z dodatkowymi zabezpieczeniami bocznymi. Fotelik ten rośnie razem z dzieckiem dzięki wielostopniowej regulacji zagłówka. Wysokość zagłówka ustawiamy tak, aby pas przechodził na wysokości ramienia. Dzięki szerokiej prowadnicy w zagłówku pas idealnie układa się na ciele młodego pasażera i znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń w czasie wypadku. Kolejną istotną cechą Adefix’a SP jest wbudowany system zapięcia ISOFIX. Zapewnia on szybki i bezpieczny montaż fotelika. Nieskomplikowana obsługa jest istotną zaletą dla użytkowników produktów tej marki. Jedno kliknięcie i fotelik jest wpięty w siedzenie auta. Zapięcie dziecka również nie sprawia problemu, ponieważ konstrukcja fotelika zapewnia intuicyjne i bezpieczne ułożenie pasa samochodowego.
logo Jesteśmy firmą rodzinną z siedzibą w Barcelonie, jesteśmy pionierami i liderami w zakresie bezpieczeństwa dzieci. Play została założona w 1966 roku i była pierwszą firmą w Hiszpanii zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą dziecięcych fotelików samochodowych. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowym rodzicom rozwiązań transportowych, zarówno w samochodzie, jak i pieszo, a także produktów dla dzieci i niemowląt dla domu, od ponad 45 lat.
logo w 1958 roku rozpoczęła się przygoda z produktami dziecięcymi, które od samego początku tworzone były z myślą o dzieciach oraz potrzeb zarówno dziecka, jak i jego rodziców. Chicco nie ustaje w udoskonalaniu swoich produktów i rozwijaniu oferty. Dziś, rodzice spodziewający się maleństwa mogą zaopatrzyć się we wszystkie produkty potrzebne w tej pięknej podróży, jaką jest rodzicielstwo. Wiele modeli, wiele funkcji – wszystko po to, aby pomóc w wychowywaniu dziecka i opiece nad ich prawidłowym rozwojem.Począwszy od akcesoriów dziecięcych, poprzez łóżeczka, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia, wózki trio i spacerówki, szereg akcesoriów do podróży, gamę ortodontycznych smoczków uspokajających, kosmetyków, oryginalną poduszkę do karmienia Boppy, aż po to co dzieci lubią najbardziej – zabawki.
logo Na co dzień, odpowiadamy na wyzwania, którzy stawiają przed nami potencjalni odbiorcy, staramy się sprostać wymaganiom współczesnych rodziców.
Dzięki nowoczesnej technologii, przy pełnym zaangażowaniu naszych współpracowników i sercu jakie wkładamy w tworzeniu każdego egzemplarza, dziś z dumą spotykamy wózki Jedo na polskich, europejskich i światowych ulicach. Wózki firmy Jedo są w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Spełniają wymagania europejskiej normy EN 1888 i posiadają wszystkie wymagane certyfikaty.
logo Marka Coneco jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej. Produkujemy wózki , które mają duże grono zwolenników zarówno na rynku polskim jak i w Europie. Korzystamy z materiałów pochodzących od uznanych polskich producentów, wspierając tym samym lokalną przedsiębiorczość. Wprowadzamy także na na rynek markowe produkty pochodzące ze znanych na świecie fabryk. Korzystamy z wieloletnich doświadczeń naszej pracy w branży artykułów dziecięcych więc stworzyliśmy firmę, której celem jest zaopatrywanie Klientów w produkty wysokiej jakości.
logo Dzień po dniu, miesiąc po miesiącu, od 2002 roku, wciąż z tym samym entuzjazmem, projektujemy wózki, krzesełka do karmienia, kojce, łóżeczka i foteliki samochodowe dla Waszych dzieci. Wiele w tym czasie się zmieniło.
Zmieniły się trendy dotyczące designu, nasze produkty zyskują coraz więcej praktycznych funkcjonalności, są coraz bardziej zaawansowane technicznie, produkujemy je z coraz lepszych materiałów. w każdym aspekcie naszej pracy widzimy i czujemy postęp. Bardzo staramy się nadążać za rozwojem, jaki obserwujemy każdego dnia. w czasie tych wielu lat naszego funkcjonowania nie zmieniło się tylko jedno. Zawsze dobro i bezpieczeństwo dzieci oraz wygodę ich Mam stawialiśmy na pierwszym miejscu.
logo Celem firmy Mutsy jest stworzenie pięknych produktów, które rosną razem z dzieckiem; znalezienie idealnego rozwiązania na teraz z widokiem na przyszłość.
Firma Mutsy istnieje na rynku od 1937 roku. Ten holenderski koncern zajmuje się projektowaniem niezawodnych i wygodnych wózków dla dzieci. Dają one większą mobilność i ułatwiają codzienne zmagania rodziców. Dzięki solidnie wykonanym stelażom i tapicerkom z najwyższej jakości materiałów, firma Mutsy od lat zajmuję czołowe pozycje na rynku. w 2014 roku firma Mutsy otrzymała nagrodę Baby Innovation Award za innowacyjność i ergonomię wózka Mutsy Igo, który został przetestowany m.in. przez bardzo wymagające i specjalistycznie doświadczone jury, czyli matki.
logo Concord wykorzystuje wysokiej jakości, bezpieczne dla dzieci materiały, które w optymalny sposób spełniają swoje funkcje. Nasze procesy produkcji skutkują powstaniem solidnych, niezawodnych i bardzo trwałych produktów. Dużą wagę przywiązujemy do satysfakcji klienta. Przyglądamy się potrzebom naszych klientów, odpowiadamy na ich pytania i oferujemy im kompletną i profesjonalną usługę. Produkty Concord są praktyczne i funkcjonalne. Zostały optymalnie zaprojektowane z myślą o codziennych potrzebach dzieci rodziców.
logo Bycie rodzicem to największa i najpiękniejsza przygoda życia. Każdy dzień z dzieckiem to wielkie poszukiwania i małe odkrycia, to podróż w nieznane i poznawanie siebie nawzajem. Marka X-lander powstała z myślą o rodzicach, którzy chcą aktywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi i czerpią z tego wielką radość. Rozumiemy, że każdego dnia wyruszacie na najlepsze spacery w Waszym życiu, a my śmiało dotrzymujemy Wam kroku!
logo Jako marka premium wyjątkowo dbamy o design w połączeniu z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i wyjątkową jakością. Dzięki trzem podstawowym zaletom: bezpieczeństwu, jakości i pomysłowemu wzornictwu, nasze produkty budują zaufanie, dostarczając lepszych doświadczeń i inspirują entuzjazmem.
logo CYBEX to firma powstała w 2005 roku, oferująca nowej generacji foteliki samochodowe, nosidła, wózki oraz designerską linię mebli. Wyjątkowość produktów marki CYBEX daje swój wyraz w przewodniej zasadzie innowacyjności - CYBEX D.S.F (Design, Safety, Functionality), łączącej najwyższy poziom bezpieczeństwa, jakości i funkcjonalności z niepowtarzalnym stylem i elegancją.
Współpracując ze współczesnymi projektantami, takimi jak: Jeremy Scott, Anna K czy Marcel Wanders, CYBEX z roku na rok zmienia branżę. Marka wprowadza nowe kolekcje modowe, które nie tylko odpowiadają obecnym trendom, ale przede wszystkim je wyznaczają. Jest to niespotykane, zwłaszcza w branży dziecięcej. Na rynku nie ma innej marki, która z takim sukcesem łączy wysoko zaawansowaną technologię z modą, designem i miejskim szykiem dla nowoczesnych rodziców.
logo Dobrze wiemy jak bardzo wrażliwa może być skóra. Dlatego w trosce o Ciebie i Twoje Dziecko produkujemy łagodne środki do prania
Marka JELP jest z Wami już od 23 lat i przez cały ten czas cieszy się niesłabnącą popularnością i zaufaniem, o czym świadczy Złoty Laur Konsumenta. Na Naszą jakość wskazuje duńskie pochodzenie i pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka, a także Towarzystwa Położnych.
W Naszym asortymencie znajdziecie zarówno proszki jak i żele do prania, a także płyny zmiękczające i chusteczki do pielęgnacji Twojego maleństwa.
logo We współpracy z wybitnymi specjalistami w dziedzinie laktacji, neonatologii i neurologopedii marka LOVI tworzy innowacyjne produkty stanowiące niezbędną pomoc dla mam karmiących piersią, jak również produkty do alternatywnego karmienia i uspokajania (butelki i smoczki do podawania odciągniętego mleka mamy, smoczki uspokajające) bezpieczne dla odruchu ssania dziecka.
logo Firma Canpol jest liderem polskiego rynku akcesoriów dla niemowląt. Od dwudziestu pięciu lat zaspokaja potrzeby najmłodszych i ich rodziców w ponad 50 krajach, dostarczając pełną gamę produktów w zakresie karmienia, opieki, pielęgnacji, zabawy i bezpieczeństwa.
Tym, co nas wyróżnia i pozwala tworzyć bezpieczne, a zarazem innowacyjne produkty, jak również w pełni odpowiadać na zmieniające się oczekiwania Klientów, jest wieloletnie doświadczenie Mam. Zarówno tych pracujących w firmie Canpol, jak i Mam - użytkowniczek marki Canpol babies, z którymi Firma jest w stałym, bliskim kontakcie.
logo Zrozumieć życie – co to właściwie znaczy? Dla NUK-a oznacza to pozostawanie w stałym kontakcie z ekspertami, którzy są bardzo ważni dla zdrowego rozwoju dziecka – położnymi, lekarzami, dietetykami i oczywiście z Wami - rodzicami. Najlepsze pomysły skopiowaliśmy z natury, np. typowy kształt naszych smoczków jest wzorowany na kształcie brodawki sutkowej matki w czasie karmienia piersią. Badamy rozwój dziecka na różnych etapach i dostosowujemy do nich nasze produkty. Wszystkie produkty NUK rosną razem z dzieckiem – więc możesz być zawsze pewna, że robisz to co właściwe dla rozwoju swojego dziecka – od samego początku.
logo To znana i ceniona na całym świecie amerykańska marka produktów dla Niemowląt, małych Dzieci oraz dla Rodziców. Już od dekady produkty tej marki zachwycają oryginalnymi rozwiązaniami, funkcjonalnością, a przede wszystkim pięknym wzornictwem. W 2003 r. w Skip Hop zaprojektowano pierwszą na świecie torbę na akcesoria dziecięce, którą w bardzo łatwy sposób można było zamocować na wózku. Od tego czasu firma wprowadza na rynek jeszcze bardziej funkcjonalne i innowacyjne produkty dla nowej generacji rodziców. Produkty Skip Hop są zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa. Wszystkie osoby zaangażowane w produkcję produktów Skip Hop są zobowiązane do przestrzegania tych norm, a wszelkie testy prowadzone są przez niezależne instytucje badawcze.
logo Tommee Tippee®, w ramach Mayborn Group Limited, jest marka produktów numer jeden dla niemowląt i małych dzieci w Wielkiej Brytanii i jedną z najszybciej rozwijających się marek dla dzieci na rynku światowym. w 2006 Tommee tippee® zrewolucjonizował rynek karmienia niemowląt wraz z uruchomieniem linii butelek dla dzieci i akcesoriów closer nature®. Inspirowane naturą i opracowane przy współpracy położnych, karmiących matek i dzieci. Sangenic marki Tommee Tippee oferuje zapracowanym mamom i tatom kompletną gamę rozwiązań do utylizacji pieluszek, by raz na zawsze skończyć z przykrym zapachem, zarazkami i ciągłym wynoszeniem śmieci.
logo AMY z dumą spogląda na 25 lat tradycji produkcji zdrowej pościeli dziecięcej. 25 lat kreacji własnego stylu pościeli dla dzieci, pogodnych i pozytywnych wzorów, niedoścignionych krojów i perfekcji wykonania.
Zadowolenie, wygoda i zdrowie Naszego Klienta jest dla nas najważniejsze, a jest to klient bardzo wymagający. Używamy więc w naszej produkcji wyłącznie najwyższej jakości atestowanych surowców i stosujemy ścisły i określony wewnętrznymi procedurami reżim jakościowy produkcji.
O wyjątkowej jakości i walorach świadczy fakt używania produktów AMY w szpitalach i klinikach. AMY nie spoczywa na laurach, nieprzerwanie pracujemy nad naszymi produktami oraz nowymi kolekcjami. Nieustannie wprowadzamy na rynek nowości, reagując na potrzeby klientów i kreując tym samym nowe trendy w stylistyce i walorach pościeli i materaców dla dzieci.
logo BabyMatex to jeden z przodujących producentów wyrobów pościelowych dla dzieci w Polsce i w Europie. Od 1992 roku, nieustannie się rozwijając i rozszerzając swoje kolekcje, zapewnia klientom ogromny wachlarz produktów wykonanych z surowców pochodzących od polskich dostawców.Silne i nowoczesne zaplecze naukowe i technologiczne to narzędzia, które BabyMatex wykorzystuje w tworzeniu produktów idealnie dopasowanych do potrzeb Dziecka. Dzięki ścisłemu przestrzeganiu wszelkich norm i kryteriów wyznaczonych przez technologów i laboratoria badawcze, Firma otrzymała liczne certyfikaty oraz tytuł „Rzetelna Firma®” co potwierdzają  niezależne międzynarodowe Instytucje Opiniujące.
logo Jesteśmy polskim producentem odzieży dziecięcej i niemowlęcej. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji ubranek i bielizny dla dzieci w wieku do 5 lat. Dzieci są największym darem, jaki nam się przydarza, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza odzież spełniała oczekiwania rodziców oraz ich pociech.Wszystkie oferowane przez nas produkty pochodzą z Polski. Ponad 90% naszych wyrobów produkowane jest bezpośrednio w siedzibie głównej firmy. Dzięki temu możemy doskonale nadzorować cały proces produkcji. Zapewnia to naszym wyrobom najwyższą jakość. Produkty firmy Pinokio posiadają certyfikat „bezpieczny dla dziecka”.
logo Dla nas La Millou oznacza miło, kolorowo i bezpiecznie. Trzymamy się tej dewizy jak miś koala gałęzi i patrząc na rosnącą liczbę uśmiechniętych twarzy, wiemy, że dalej musimy tak trzymać. Polubiły nas polskie dzieci i polscy rodzice, ale do La Millou przytulają się również setki, a nawet już tysiące fantastycznych ludzi na kilku kontynentach...
Wszystkie nasze produkty powstają w Polsce, posiadają niezbędne atesty, a wiele z naszych produktów uzyskało nagrody lub wyróżnienie w prestiżowych konkursach a także pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka. Chcieliśmy i nadal chcemy, by wszystko, co wychodzi spod naszych rąk kojarzyło się z czymś wyjątkowym. Usilnie opieramy się bylejakości, kiczowi, by La Millou było dla wszystkich przykładem tego, że w naszym kraju, spotykając na swojej drodze odpowiednich ludzi, da się zrobić produkty, których nie powstydziłaby się żadna matka na całym świecie.
logo Motherhood – nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma produkująca niepowtarzalne akcesoria dla kobiet w ciąży i dzieci. Oferta Motherhood to szeroka gama maksymalnie użytecznych produktów najwyższej jakości i unikalnym wzornictwie oferowanych pod marką Motherhood, poszerzona o linie akcesoriów dziecięcych dostępnych pod marką Mon Petit Bleu.
Produkty Motherhood były wielokrotnie wyróżniane m.in. nagrodami Złoty Brzuszek miesięcznika M jak mama (poduszka dla kobiet w ciąży – Kojec) oraz Super Produkt Mam dziecko (śpiworek przedszkolaka).
Firma obecna na polskim rynku od 2007 roku, jej produkty są także dostępne na rynkach: niemieckim, fińskim, szwedzkim, czeskim, słowackim, litewskim, łotewskim, bułgarskim, węgierskim i włoskim.
logo Wysoka jakość, bezpieczeństwo i estetyka to wartości, które przyświecały założycielom firmy od samego początku. Materiały pozyskiwane tylko od sprawdzonych dostawców, indywidualnie projektowane wzory i liczne certyfikaty to elementy, które złożyły się na sukces firmy i sprawiły, że od lat cieszy się ona uznaniem rodziców oraz kontrahentów. Obecnie Ceba Baby to przede wszystkim pościele, przewijaki i cebuszki, czyli poduszki relaksacyjne, które sprawdzają się zarówno w czasie ciąży, jak i podczas karmienia małego dziecka. w ofercie firmy znajdują się również kojce, zestawy kąpielowe, termoopakowania, śpiworki, rożki i pokrowce na przewijaki. Wszystkie produkowane są z materiałów europejskiego pochodzenia i poddawane rzetelnym testom.
logo Firma Ewa Klucze powstała w 1998 roku. Tworzymy produkty dla dzieci, dlatego ubranka muszą być nie tylko ładne, ale przede wszystkim bezpieczne i funkcjonalne w użytkowaniu. Starannie wybieramy źródło przędzy, którą przetwarzamy w naszej dziewiarni.
Kontrolujemy proces powstania wyrobu od chwili tworzenia dzianiny, poprzez sitodruk, hafciarnię, szwalnię, aż do momentu zapakowania gotowego wyrobu.
Dzięki temu mamy pewność, że nasze ubranka spełniają i będą spełniać najwyższe standardy a poziom zadowolenia kupujących stale będzie wzrastał.
logo Firma Bamar to polski producent odzieży dziecięcej i niemowlęcej, została założona w 1998 roku. Marka Nicol powstała w 2009 roku i jest już dobrze znana rodzicom i dzieciom. Specjalizujemy się w projektowaniu, produkcji ubranek i bielizny dla dzieci w wieku do lat 4. Wyroby z logo NICOL to jakość, elegancja, komfort i styl. Staramy się by produkty, które oferujemy spełniały Państwa oczekiwania a milusińscy czuli się w nich komfortowo. Nasi projektanci śledząc najnowsze trendy w modzie dziecięcej, opracowują swoje niepowtarzalne pomysły.Staramy się też, aby odzież, którą produkujemy, wyróżniała się pod względem estetycznym. Ubranka zaprojektowano tak, by zapewnić maksymalny komfort użytkowania i możliwość stworzenia ciekawych zestawów. Dzięki temu produkty NICOL są nie tylko solidne i bezpieczne, ale także podkreślają indywidualność każdego maluszka.
logo Kiedy dziecko śpi jego umysł odpoczywa, a ciało rośnie. Dlatego w trosce o zdrowy sen Twojego dziecka powstała marka Baby’s Zone. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w projektowaniu i technologii produkcji materacy strefowych dla niemowląt. Materace tworzymy z miłości do dzieci. Dlatego materiały służące do produkcji są najwyższej jakości, spełniają one restrykcyjne normy np. Certyfikat Oko-Tex Standard, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Struktura użytych włókien pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, co zapobiega przegrzaniu organizmu. Zdrowy, spokojny sen to gwarancja prawidłowego rozwoju dziecka.
logo Wszystkie wyroby powstają w Polsce, to tu tworzymy miejsca pracy i wspieramy gospodarkę. Zaufanie do naszej marki od blisko 20 lat budujemy na wysokiej jakości produktów Fiki Miki. Do produkcji stosujemy wyłącznie atestowane surowce najwyższej jakości, renomowanych producentów. Nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i atesty.
W naszej ofercie znajduje się szeroka oferta materacy dla dzieci, młodzieżowych, do łóżek piętrowych oraz sypialni rodziców. Ofertę uzupełniają dodatki – poduszki dla mamy i dziecka, ochraniacze na materac, prześcieradła, pledy oraz oferta foteli i materacy dla szkół rodzenia.
logo Maltex Baby, Lulu Design oraz Maltex Home to marki firmy Maltex - wiodącego producenta w sektorze branży dziecięcej. Produkujemy wanienki, przewijaki, stojaki pod wannę, foteliki do kąpieli, wiaderka na wodę i pieluchy, miski higieniczne oraz wyposażone w  specjalne gumki antypoślizgowe nocniki, nakładki sedesowe i podnóżki. Stosujemy komponenty europejskiego pochodzenia i od sprawdzonych producentów. Wszystkie produkty są najlepszej jakości, wolne od BPA
logo Mescomp Technologies S.A. obecny jest na rynku od 30 lat. Spółka zajmuje się wytwarzaniem i dystrybucją wysokiej klasy urządzeń medycznych marki MesMed przeznaczonych do diagnozy i poprawy zdrowia dzieci oraz całej rodziny. W naszej ofercie znajdują się: termometry, inhalatory, aspiratory do nosa, wagi, ciśnieniomierze, nawilżacze powietrza i inne.
logo Marka Katarek to lider w kategorii aspiratorów do odkurzacza, które wprowadziła na rynek polski 13 lat temu. w ciągu tego czasu rodzice przekonali się do skuteczności tego rozwiązania i dzisiaj aspirator Katarek znajduje się w wyprawce większości młodych rodziców. Marka prężnie pracuje nad ofertą dla swoich klientów i dzisiaj w jej portoflio znajdują się 3 aspiratory, szereg akcesoriów, fizjologiczny roztwór soli a także nowość – Katarek maść nawilżająca do nosa z prebiotykiem. Dzięki produktom marki każdy młody rodzic oczyści nos swojego dziecka z zalegającej wydzieliny, zgodnie z rekomendowaną przez lekarzy Metodą 3 Kroków, której orędownikiem jest Katarek.
logo Firma Dumel działa na polskim rynku od 1999 roku. Tworzy ją zespół młodych osób, które połączyła wspólna pasja, jaką jest tworzenie zabawek dla najmłodszych.
Za swój główny cel firma stawia sobie wspieranie dziecka na różnym etapie jego rozwoju. Wszystkie oferowane przez Dumel produkty wykonane są z surowców najwyższej jakości, które gwarantują dzieciom pełne bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
W ofercie firmy znaleźć można grzechotki, zawieszki, gryzaki, maty, leżaczki, huśtawki, zabawki kreatywne, interaktywne, bańki, pojazdy zdalnie sterowane, roboty, kolejki i wiele innych.
logo Trefl SA to jeden z największych producentów puzzli w Europie i wiodący producent gier planszowych w Polsce. Grupa Trefl działa od 1985 roku i stale się rozwija. Głównym obszarem działalności Grupy Trefl jest produkcja i dystrybucja puzzli, gier planszowych oraz kart do gry.
logo Szumisie® to niezwykłe misie z szumiącym Sercem®. Serce Szumisia emituje biały szum, który uspokaja maluszka i pozwala mu zasnąć. Szumiś szybko staje się pierwszym przyjacielem dziecka. W każdym Szumisiu znajduje się, Szumiące Serce, które emituje 5 rodzajów szumu: biały szum przypominający dźwięk suszarki, szum o niższych częstotliwościach, szum fal morskich, padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem. W ofercie znajdują się również produkty sterowane za pomocą aplikacji, z czujnikiem snu i systemem non-stop. Dbamy o to, aby Szumisie były bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Nasze misie uszyte są z atestowanych materiałów, odpowiednich już od pierwszego dnia życia.
logo Zabawki Taf Toys, które pobudzają wyobraźnię, kształtują osobowość, wprowadzają dziecko w wyjątkowy, pełen humoru i radości świat. Szeroki asortyment produktów Taf Toys pozwala na wybór zabawek odpowiednich dla wieku Twojego dziecka, stanowiących dla niego wyzwanie, zapewniających mu niezłą zabawę i będących inspiracją dla jego wyobraźni. To dlatego podkreślamy, że zabawki Taf Toys służą emocjom Twojego dziecka. Taf Toys wytwarza produkty najwyższej jakości, wykorzystuje najlepszej jakości materiały, zwraca szczególną uwagę na kwestie bezpieczeństwa.
logo Graco® to marka o zasięgu globalnym, oferująca artykuły dla dzieci budzące zaufanie i uznanie rodziców. Już od ponad 60 lat oferujemy rodzicom, a zwłaszcza ich pociechom przemyślane, praktyczne i niezawodne rozwiązania. Rozwiązania intuicyjne, wypływające z troski kochającego rodzica o swoje dziecko. Stąd w portfolio marki szeroki zakres innowacyjnych produktów, począwszy od wózków, fotelików po kojce, krzesełka, czy huśtawki, by w pełni zaspokoić potrzeby zapewnienia dziecku ochrony, ukojenia, uspokojenia i pielęgnacji.
logo Z myślą o Twoim dziecku! ... to podstawowa idea jaka przyświeca marce Jané już od ponad 85 lat! Nacisk na innowacyjność, stylowy design oraz dbałość o szczegóły zgodnie z oczekiwaniami rodziców pozwalają nieustannie zaskakiwać ich nowymi rozwiązaniami. Rozwiązaniami, które od lat gwarantują:
    • Najwyższą jakość wykonania i materiałów
    • Bezpieczeństwo i ergonomię
    • Radość bycia rodzicem!
Z uwagi na zaangażowanie w bezpieczeństwo dzieci podczas podróży firma JANÉ zdecydowała się utworzyć swoje własne centrum badawczo-rozwojowe do testowania fotelików w skrajnych warunkach, aby zapewnić im poziom bezpieczeństwa wybiegający poza wymagania norm. Laboratorium JANE to jedyny prywatny tor do testów zderzeniowych w Hiszpanii i jeden z najnowocześniejszych tego typu ośrodków na świecie.
logo Misją marki Baby Jogger jest wyjście naprzeciw rosnącym wymaganiom rodziców i przede wszystkim zapewnienie najwyższego komfortu podróżowania dzieciom. Stąd nacisk na ciągły rozwój oraz innowacyjne rozwiązania, by każdy kolejny wózek był lżejszy, zwrotniejszy i bardziej przestronny. By przemierzanie każdej z dróg było łatwe i komfortowe. Stąd tak unikalne rozwiązania jak patent Baby Jogger Quick Fold Technology umożliwiający złożenie wózka za pomocą pociągnięcia za pasek jednym ruchem ręki. Różnorodność wózków, w tym zestawów TRIO, Travel System czy specjalistycznych jak dedykowanych do uprawiania joggingu w pełni gwarantuje swobodę i wszechstronność zastosowania. Bogaty zestaw ergonomicznych i funkcjonalnych akcesoriów maksymalizuje komfort użytkowania dając sposobność na wspólne dzielenie radości z dzieckiem z poznawania otaczającego świata.
logo NOMI - WIELOKROTNIE NAGRADZANE KRZESEŁKO NOWEJ GENERACJI. Twórcą nowego krzesełka jest znany i ceniony na całym świecie projektant najlepszych produktów do „aktywnego siedzenia” Norweg Peter Opsvik. Wszystko zaczęło się w 1972 roku od stworzenia przez niego, wszystkim znanego krzesełka Tripp Trap firmy Stokke, wyznaczając tym samym nowy styl krzesełek dla dzieci, stymulujących aktywne siedzenie, a przy okazji wyrabiających nawyk prostego siedzenia. W 2013 roku, w oparciu o zebraną przez 40 lat wiedzę i doświadczenie Peter Opsvik udoskonalił swój poprzedni projekt i stworzył tym razem dla swojego wnuka KRZESEŁKO NOMI. Z zamontowanym leżaczkiem krzesełko Nomi służy od urodzenia do momentu kiedy dziecko może samodzielnie siedzieć- do wagi 9 kg.